Szanowni Mieszkańcy Gminy Gołdap, Wyborcy

To czas wyborów, już 21 października będziemy głosować na radnych gminy, powiatu i samorządu wojewódzkiego.

Trwa kampania wyborcza. Jaka ona jest? Początkowo myślałem, że najspokojniejsza, a pamiętam ich wiele. No i się zaczęło: agresja, wzajemne obrzucanie się błotem, pomówienia, oszczerstwa, niszczenie materiałów wyborczych i myślę, że to jeszcze nie koniec.

Podjąłem decyzję o udziale w tychże wyborach z Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gołdap, związanego z obecnym Burmistrzem, Tomaszem Rafałem Luto. Jak domyślacie się Państwo, to mój kandydat na burmistrza Gołdapi na przyszłą kadencję.

Przy 5 kandydatach, decyzja o wyborze musi być dobrze przemyślana.
Ja już zdecydowałem – to Tomasz Rafał Luto!

Dlaczego? Otóż od 8 lat współpracowaliśmy na poziomie samorządu i obserwowałem jak szybko, dynamicznie, skutecznie i sprawnie wypełniał swoją misję jako radny oraz piastując urząd burmistrza Gołdapi. To już 8 lat doświadczenia samorządowego. Agresja wobec Tomasza Luto jest mi niezrozumiała. Zmiana pokoleniowa w samorządzie jest naturalna, sam to przerabiałem.

Trzeba zrozumieć, że młodzi potrzebują nowych wyzwań, to jest naturalne, a my starsi powinniśmy im zaufać. Malkontentom proponuję trochę szacunku i pokory wobec nowych wyzwań.

Obdarzyliście Państwo burmistrza Tomasza Rafała Luto swoim zaufaniem w poprzednich wyborach. Jako mieszkaniec Gołdapi oraz jako samorządowiec – były zastępca burmistrza Gołdapi, Wojewoda Warmińsko – Mazurski przez dwie kadencje oraz doradca Marszałka Województwa – oceniam kadencję burmistrza Tomasza Rafała Luto jako udaną i godną najwyższej oceny. Burmistrz realizował zadania gołdapskiego samorządu z myślą o ludziach, o ich problemach i potrzebach. Jako gospodarz miasta i gminy Gołdap podejmował działania mające na celu rozwój potencjału samorządu gołdapskiego.

Szanowni Wyborcy!

Zachęcam do oddania swojego głosu na KANDYDATA NA BURMISTRZA GOŁDAPI TOMASZA RAFAŁA LUTO.

Z poważaniem,

Marian Tadeusz Podziewski

Kandydaci do Rady Miejskiej KWW Nasza Gołdap | Kandydaci do Rady Powiatu | Program