Panowie malkontenci!

Po moim oświadczeniu popierającym Burmistrza Tomasza Rafała Luto w wyborach na reelekcję na to stanowisko, posypały się z jakiego źródła wiem – komentarze.

Zacząłem zastanawiać się, co z wami się dzieje, że aż tak mocno was to ruszyło, że piszecie takie bzdury, oszczerstwa i nieprawdę. Pomijam anonimowe telefony z bluźnierstwami. Wy po prostu oszukujecie mieszkańców, żeby przebojem, łgarstwem, nieprawdą zdobyć władzę, a raczej odbić władzę. Panowie, to już było i nie wróci więcej – teraz następuje zmiana pokoleniowa – sami to przerabialiście ponad 25 lat temu.

Jako że jestem mieszkańcem Gołdapi znającym nasze lokalne realia i potrzeby, przeanalizowałem okres ostatniej kadencji. I co? Nic złego się nie stało, wręcz przeciwnie. Samorząd gołdapski idzie do przodu. Chcę uświadamiać „grupę pogrążonych” malkontentów, że nie jestem i nie byłem ubezwłasnowolniony. Nie mam pozbawionych praw obywatelskich, a konstytucja RP gwarantuje moją swobodę, w tym swobodę dokonywanych wyborów zgodnych z moim sumieniem.

Moją wypowiedź nie warunkuję presją, czy jak komentujecie „kupieniem” lub „sprzedaniem”, że jakiegoś tam zdradziłem. Jeśli zdradziłem, to kogo? „Smycz” pewnego pana, który chce jeszcze rządzić… to już było!

I jeszcze jedno. Nie wąchajcie i nie palcie tego świństwa, bo się w głowie Wam przewraca. Przykład?… Kłamstwa na temat inwestycji centralnych w Gołdapi. Zapewniam was i Społeczeństwo naszej Małej Ojczyzny, że nie byłoby takich inwestycji (pełniłem wtedy funkcję Wojewody) jak: Komenda Policji, Straży Pożarnej, Weterynaria, rozbudowa przejścia granicznego, budowa i utworzenie Środowiskowego Domu Samopomocy, „Schetynówki” na terenie gminy i kilku drobniejszych inwestycji.

Nie uczestniczyliście w tym procesie, bo nie mieliście żadnych ku temu kompetencji. Teraz to sobie przypisujecie.

O przepraszam, uczestniczyliście w otwarciu.

Informuję Lokalne Społeczeństwo, że kłamstwa ze strony tych osób są obrzydliwe i zdeterminowane wyborami. I przede wszystkim ich wynikiem, ale o tym zdecydują Wyborcy. Jest to mój ostatni komentarz, bo nie zamierzam paplać się w tym błocie oszustw i kłamliwych komentarzy.

 

Marian Tadeusz Podziewski

Materiał KWW Nasza Gołdap