Kandydaci do Rady Miejskiej w Gołdapi

Znamy się z Wami poprzez różne okoliczności, działamy w różnych obszarach, mamy czasem odrębne poglądy polityczne. To nie ważne. Działamy wspólnie dla rozwoju powiatu gołdapskiego. Poznaj kandydata z Twojej dzielnicy, miejscowości, podwórka.

Lista nr 20 (kandydata znajdziesz na końcu karty do głosowania)

Imię i nazwisko kandydata Granice okręgu
Teresa Dzienis Sołectwa: Babki, Bitkowo, Botkuny, Galwiecie, Górne
Józef Jurewicz Sołectwa: Dzięgiele, Konikowo, Kozaki, Nasuty, Pogorzel, Suczki, Zatyki
Tomasz Rafał Luto Sołectwa: Jabłońskie, Kośmidry, Marcinowo, Skocze
Monika Marta Wałejko Sołectwa: Główka, Jeziorki Wielkie
Stanisław Romuald Gryczko Sołectwa: Dunajek, Grabowo, Kowalki, Osowo, Siedlisko
 

Izabela Ewa Wojciechowicz

Część Osiedla Nr 1, ulice: Górna 1, Konstytucji 3 Maja, Krzywa, Królewiecka, Osiedle I, Osiedle II, Partyzantów 16A, 16B, 16C, 16E, 18A, 20, 21, 23A, 23B, 23C, 26, 27, 27A, 27B, 28, Pod Piękną Górą, Wolności, Wojska Polskiego
 

Tomasz Sala

Część Osiedla Nr 1, ulice: Cicha, Franciszka Mereckiego, Fryderyka Chopina, Józefa Bema, Kombatantów, Kościuszki, Łokietka, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Wysoka, Zielona, Źródlana
 

Celina Ostrowska

Osiedle Nr 2, ulice: Armii Krajowej numery parzyste 2-18 oraz numery nieparzyste 19-33, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Olecka, Ogrodowa, Partyzantów 1-9, 12, 12A, 14, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska oraz Armii Krajowej 24, 26, 32, 32A
Krzysztof Jurewicz Część Osiedla Nr 3, ulice: 11 Listopada, Osiedle Młodych, Spokojna, Żeromskiego 11 do końca bez nr 12 i 12A
Michał Mościński Część Osiedla Nr 3, ulice: Armii Krajowej 1,1A, 3, 11, 11A, 13, 15, 15A-D, 17, Górna 4, 5, 7A, 7C, 11, 15, 17, 21, 23,25, Matejki, Mickiewicza, Plac Zwycięstwa bez nr 14-17D, Podgórna, Szkolna, Wąska oraz Górna 7, 13, 20
Andrzej Dariusz Dutkowski Część Osiedla Nr 4, ulice: Boczna, Generała Sikorskiego, Klonowa, Krótka, Lipowa 2, Paderewskiego numery nieparzyste, Plac Zwycięstwa 14-17D, Różana, Słoneczna, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska 1 – 14A, Topolowa, Żeromskiego 1-7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A
 

Władysław Pawłowski

Część Osiedla Nr 4, ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Emilii Plater, Księdza Popiełuszki, Malarska, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego numery parzyste, Reymonta
Agnieszka  Izabela Mańkowska Część Osiedla Nr 5, ulice: 1-go Maja, Jeziorowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa bez nr 2, Łączna, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Spacerowa, Sportowa, Stadionowa, Suwalska od nr 15 do końca, Ustronie, Wczasowa, Wiosenna
Wojciech Tabiś Część Osiedla Nr 5, ulice: Akacjowa, Bagienna, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Cmentarna 1, 1A, 5, 5A, 7, 7B, 9, 9A, 9B, 11, 13, Dolna, Gumbińska 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 6, 12, Jaworowa, Jodłowa, Mazurska, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Okrężna, Okrzei, Przytorowa, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Zatorowa.

Osiedle Nr 6, ulice: Cmentarna nr parzyste, Gumbińska 9, 13, 15, 19, Zadumy

Poznaj kandydatów do Rady Powiatu Gołdapskiego